Na spolupráci s panem Dobrým si velice vážím mou časovou úsporu, kdy nemusím všechny instituce “obíhat” jako splašená sama. Navíc velice ochotně vysvětlí a popíše dané produkty oproti jednání v bankách. Vždy je velmi příjemný a ochotný vyjít vstříc a najít pro mě to výhodné řešení. Za spolupráci 4 let mě naučil reálně pracovat se svými financemi.

Jana R.
Olomouc

Kdyz jsem se rozkoukavala, kde bych refinancovala svoji hypoteku, tak jsem si obehala 4 banky, kde mi dali nabidku. Netusila jsem, jak je to mozne, ale pan Dobrý zvladl snizit sazbu jeste vice, nez mi nabidli. Proto jsem nevahala a vyuzila jeho nabidky. Ma super jednani a vse bylo podle mych predstav.

Barbora F.
Praha

S povinným pojištěním auta nebudu moc zajímavý zákazník ale přístup profesionální, rychlý a výsledek výborný. Pojistku mám skoro poloviční než loni. 100% spokojenost

Marek K.
Brno

Nevěděla jsem kde začít a u jaké pojišťovny uzavřít smlouvu na životní pojistku. Pan Dobrý mi ochotně poradil a pomohl. Do budoucna vím, na koho se obrátit s těmito záležitostmi.

Barbora P.
Litovel

Na finanční poradce od F1-Finance jsem narazil naprosto náhodně. Právě jsem zvažoval koupi bytu a prostě jsem napsal dotaz. Okamžitá reakce, výměna informací a ve finále jsem za měsíc a půl podepsal v Olomouci hypotéční smlouvu. Přestože jsem z Olomouce. Velmi doporučuji, za mne na jedničku s hvězdičkou.

Frydrich D.
Olomouc

Hned po škole mi matka dala dárek v podobě exekuce, které jsem plácala asi 2 roky. Pan Dobrý mi občas volal a já odmítala se slovy, že nic nechci, ale nakonec mě donutila situace. Opravdu jsem nečekala, že s tím něco udělá a teď mi ještě zbyde z výplaty. Opravdu děkuji za jeho čas.

Kateřina S.
Uničov

Udělal jsem v životě pár blbostí a přišel o dost peněz díky moji bývalé. Měl jsem dluhy, že mi nestačila výplata.. Chtěl jsem udělat i rekonstrukci, ale nebylo z čeho. Nicméně mi kamarád Roman řekl o Petrovi Kučerovi, že dělá nějaké finance a je sním spokojený, tak jsem to zkusil. Petr mi udělal hypotéku, ještě sloučil všechny úvěry. Už nikdy nejdu za nikým jiným, jsem nadmíru spokojený.

Vladimír B.
Šternberk

S manželem jsme hledali dům a zároveň jsme potřebovali hypotéku, neměli jsme své peníze a banka nám nechtěla dát. Navíc jsme měli menší problém v registrech, takže nás v bance 2x odmítli. Aleš si vzpomněl, že jeho kamarád Tomáš Dobrý dělá něco s financemi, tak mu zavolal a udělal si čas. Napřed jsme mysleli, že to nepůjde jako vždy, ale jeho znalost nás překvapila a zařídil nám solidní hypotéku i pojištění.

Hanka a Aleš U.
Dolany u Olomouce

Rozvedla jsem se a manžel mi nechal jen dluhy, exekuce a 2 děti o které se musím starat. Bezradně jsem hledala pomoc už kdekoli. Pár firem mě ještě v pomoci okradlo, chtěli peníze předem, takže jsem si musela půjčit od rodiny. Moje kamarádka mi doslovně vnutila jejího poradce pana Dobrého, který vymyslel jak mě za půl roku ze všeho dostat. Směšné na tom bylo, že jsem skoro polovinu vůbec nemusela platit. Tento člověk má zlaté ruce a kdo sním nepracuje, dělá chybu.

Romana P.
Šternberk

Pan Dobrý nám volal od našeho kamaráda, že nám chce pomoci ohledně financí. Byli jsme otrávení, co zase bude chtít… Nakonec nám fakt pomohl, dělali jsme rekonstrukci domu a měli 4 velké a drahé úvěry. Navíc jsme často střídali práci, tak to bylo složité. Jenže on našel řešení, o čem jsme ani nevěděli a ušetřil nám 6000 měsíčně, nechtěli jsme tomu ani věřit! Navíc jsme si dodělali dům a spokojeně už bydlíme.

František V.
Olomouc

Nutně jsem potřeboval peníze na nové auto, ale nechtěl jsem leasing, tak jsem oslovil na doporučení pana Kučeru a zařídil mi celkem levný úvěr, půjčil jsem si 170 tis a zaplatím za 5 let jen 20 tis. navíc. Což mi z počátku připadalo nějak málo, ale nakonec jsem fakt rád. Děkuji za pomoc.

Lukáš R.
Uničov

Leave your review:

Send message

We care about our customers!

Mauris euismod ante a mauris ultrices malesuada. ivamus tempus gravida elit, eu accumsan dui consectetur sed. Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.

Nulla facilisi. Curabitur ut aliquam arcu, id pulvinar purus. Duis iaculis non nisl. Quisque a felis aliquam, elementum risus quis, bibendum odio!

Why we are different

  • Attention to every detail
  • Easy to use visual layout builder
  • Useful shortcodes & widgets
  • Professional ready-made skins
  • Responsive & retina-ready
  • Fast & friendly support